VEDECKÉ INFORMÁCIE

Tajomstvo krásy odhalené

Lesklé vlasy a žiariaca pokožka boli vždy spájané s príťažlivosťou a krásou. Každý, či už muži alebo ženy, túžia po zdravej pokožke a krásnych vlasoch. Každých pár dní vydávajú ženy veľa peňazí a trávia veľa svojho drahocenného času na kozmetike či v kaderníctve. Tieto tradičné metódy žiaľ nefungujú pre každého a nie sú odpoveďou na zdravú pokožku a hladké vlasy.

Niekedy vám drahé krémy, telové mlieka, pílingy a iné produkty nedokážu priniesť požadované výsledky. Vtedy si uvedomíte, že musíte zistiť hlbšiu príčinu a pochopiť, čo vášmu telu chýba a ako to napraviť. Možno vášmu telu chýba kolagén a namiesto hľadania krásy vo výrobkoch by ste sa mali zamerať na váš zdravotný stav, aby ste dosiahli žiariacu pokožku a zdravé vlasy.

Vzťah medzi zdravím a krásou

Zdravie a krása sú takmer synonymom. Ani tie najdrahšie produkty starostlivosti o pleť a make-up sveta vám nepomôžu, ak sa o seba nebudete dobre starať. Najlepšie krémy vašej pokožke nepomôžu, ak ju budete zanedbávať a neustále vystavovať škodlivým vplyvom a vaše telo bude slabé a krehké, ak sa budete držať zlých návykov a zlého životného štýlu. Musíte si uvedomiť, že odpoveď na krásu leží väčšinou vo vás a čo si každodennej rutine.

Jednou z vecí, ktorú musíte každý deň užívať je kolagén. Je to bielkovina, ktorá tvorí až 75-80% vašej kože. Spolu s elastickým tkanivom sa kolagén nachádza aj v strednej vrstve pokožky a dodáva jej pružnosť a plnosť. Okrem kože sa kolagén nachádza aj v kostiach, šľachách, krvných cievach, vlasoch a je tiež hlavnou zložkou spojovacích tkanív.

Priaznivých účinkov kolagénu je mnoho, avšak s pribúdajúcim vekom sa jeho prirodzená tvorba v tele spomaľuje. Nedostatok kolagénu sa prejavuje slabšími šľachami, chrupavkami, ďasnami, zrakom, objavujúcimi sa vráskami a krehkými vlasmi. V starovekom Grécku ľudia rozpoznávali vek ženy podľa pokožky na rukách.

Samozrejme môžete používať aj naďalej kozmetické výrobky obsahujúce kolagén. Tieto výrobky však nebudú vždy účinné, pretože kolagén by sa mal do tela dodávať zvnútra, nakoľko jeho príjem cez pokožku je oveľa komplexnejší proces, ako by sa mohlo zdať.

 

Dôležitosť výživových doplnkov

Mnoho ľudí na celom svete užíva kolagénové výživové doplnky, aby do svojej stravy dodali viac kolagénu. Mali by ste vedieť, že väčšina kolagénových výživových doplnkov prechádza procesom hydroxylácie, štiepenia kolagénu vo výživových doplnkoch na peptidy, čo organizmu uľahčuje jeho vstrebávanie.

Takéto výživové doplnky poskytujú niekoľko potenciálnych priaznivých účinkov. Kolagén môžete použiť na vrásky, pretože znižuje vplyv starnutia dodaním vlhkosti pokožke a zároveň eliminuje vrásky.

Aké produkty používať?

Môžete použiť TriCollagen Peptide, ktorý je vyrobený z rybieho kolagénu, považovaného za jednu z najdôležitejších bielkovín v ľudskom tele. Osoby staršie ako šestnásť rokov môžu používať produkty Fenoq. Náš TriCollagen má ovocnú príchuť, takže sa nemusíte obávať chute alebo vône pripomínajúce ryby.

Vďaka TriCollagen Peptide budete mať zdravú pokožku a krásne vlasy. Kyselina askorbová pomáha podporovať prirodzenú tvorbu kolagénu, ktorý je nevyhnutný pre zdravé kosti, chrupavky a pokožku. Biologicky aktívne látky tiež chránia bunky pred oxidačným poškodením, čo spomaľuje proces starnutia a zabezpečuje lepšiu tvorbu kolagénu.

Čo môžete očakávať?

Na trhu je množstvo výživových doplnkov s obsahom kolagénu, avšak ak vyskúšate výrobky FenoQ, viditeľné výsledky vás prekonajú o ich kvalite. Vaša pokožka bude hladšia a pružnejšia a okrem eliminácie drobných vrások získa aj zdravú farbu.

Jedna z našich zákazníčok povedala: „Každú jeseň som mávala suchú šupinatú pokožku. Teraz však už nie je suchá. Namiesto toho je moja pokožka hladká a jemná. Žiadne krémy ani séra, ktoré som predtým použila, nedosiahli takéto výsledky. Tiež som si všimla, že moje vlasy namáhané neustálym sušením sú zdravšie a lesklejšie. Všimla som si ako mi rastú nové vlasy. “

Určite sa vám bude chuť TriCollagen páčiť a dokonca si ho môžete dať ako dezert. Vyhnete sa tak užívaniu výrobku, ktorý by vám nechutil po dobu dvoch týždňov, čo je dĺžka trvania programu FenoQ TriCollagen Peptide.

Záver

Aj keď na trhu existuje veľa produktov, ktoré vám sľubujú zdravú pokožku a dokonca aj zdravšie vlasy, mali by ste sa rozhodnúť múdro. TriCollagen je produkt, vďaka ktorému uveríte v dôležitosť a priaznivé účinky kolagénu a zmenia váš pohľad na spôsoby ako dosiahnuť krásu. Za svoje peniaze si zaslúžite dostať ten najlepší produkt. Výrobky FenoQ a tekutý TriCollagen vám pomôžu vyriešiť všetky problémy týkajúce sa stavu pokožky a majú aj mnoho ďalších blahodarných účinkov pričom sa vyhnete drahým kozmetickým procedúram.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *